tu si môžete rezervovať -> Apartmány a ubytovanie v Chorvátsku

Doprava na dovolenku do Chorvátska

Možnosti dopravy na dovolenku do Chorvátska.

do Chorvátska letecky
Využite ponuku lacných leteniek a ideálne si ich rezervujte ešte pred hlavnou sezónou. Najlacnejšie letenky si rezervujete cez internet. Ak chcete ísť na dovolenku do Chorvátka, skúste priamo rezerváciu a objednajte si letenky do Chorvátska.

na dovolenku autobusom
Máte možnosť objednať si autobusový zájazd. Večer nastúpite v niektorom meste, odkiaľ sa organizujú autobusové zájazdy do autobusu, celú noc sa cestuje s malými prestávkami na odpočívadlách na diaľnici a ráno resp. doobeda ste v mieste, ktoré ste si zvolili na dovolenku.

na dovolenku do Chorvátska vlakom
Počas letných mesiacov premáva zo Slovenska priamo do Splitu vlak a v niektoré dni dokonca auto vlak, takže si môžete zobrať vlastné auto. Ak idete letecky, vždy si môžete auto v Chorvátsku požičať.

dovolenka v Chorvátsku vlastným autom
Ak radi cestujete autom alebo si chcete zabaliť viac vecí ako by bolo možné do lietadla alebo autobusu môžete vyraziť na dovolenku k moru vlastným autom. Diaľničná sieť v Chorvátsku je výborne vybudovaná, oba tunely Sveti Rok aj Mala Kapela sú od leta 2009 prejazdné v oboch tubusoch, takže zápchy sa pred nimi už tvoriť nemali.
Ak sa Vám zdá cesta vlastným autom veľmi dlhá rozdeľte si ju na dve časti a zastavte sa v národnom parku Plitvické Jazerá. Rezervujte si dopredu apartmán na Plitviciach a pozrite si tieto nádherné miesta kde sa točil Poklad na Striebornom jazere.

K jednotlivým cestám do Chorvátska sa ešte dostaneme v ďaľších článkoch. Leto je už takmer tu, rezervujte si čím skôr apartmán v Chorvátsku.

Žiadne komentáre: